Ubytování na Novalja-Pag

Apartmány PREMIUM

Prémiové apartmány až pro 5 osob s bazénem, grilem, relax zónou a to vše jen pár kroků od moře. Perfektní pohodlí pro odpočinek dlouhé párty. Omezený počet míst, tak neváhej a rezervuj.

Apartmány STANDARD NOVALJA

Typický chorvatský apartmán STANDARD pro 2-6 osob. V blízkosti nákupní možnosti, restaurace a kousek od moře. Obvykle 1-2 ložnice a obývací pokoj s velkou rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Dostatečné místo pro odpočinek pro tebe a partu kámošů.

APARTMÁNY ROPUŠ

Apartmány Ropuš pro 4-8 osob. V blízkosti nákupní možnosti v obchodním centru Plodine, restaurace a kousek od moře. Obvykle 1-2 ložnice s palandami a obývací pokoj s velkou rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby, dle velikosti. Doporučujeme pro partu kámošů kteří si chtějí užít společný mejdan od začátku až do konce.

Sdílené apartmány STANDARD NOVALJA

Typický chorvatský apartmán STANDARD pro 2-6 osob. V blízkosti nákupní možnosti, restaurace a kousek od moře. Obvykle 1-2 ložnice a obývací pokoj s velkou rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Dostatečné místo pro odpočinek pro tebe partu nových kámošů které poznáš již cestou a budeš sdílet tyto apartmány

SDÍLENÉ APARTMÁNY ROPUŠ

Apartmány Ropuš pro 4-8 osob. V blízkosti nákupní možnosti v obchodním centru Plodine, restaurace a kousek od moře. Obvykle 1-2 ložnice s palandami a obývací pokoj s velkou rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby, dle velikosti. Pro tebe a partu nových kámošů kteří si chtějí užít společný mejdan od začátku až do konce.

Termíny pro rok 2022

V 1. termínu s námi vyrazí i rezidentní DJ’s klubu Retro Music Hall. O zábavu nebude nikdy nouze! Pro všechny termíny využijeme dopravu moderními autobusy s párty průvodci.

LAST MINUTE

#1 RETRO MUSIC HALL JEDE NA ZRCE!

30.06. – 04.07.2022

Zrće Beach

ZAŽIJ POPRVÉ V HISTORII SOUKROMÝ PARTY VLAK EXPRESS NA ZRĆE BEACH! 4DENNÍ PARTY MARATON, ANEB JEDNOU NOHOU V PEKLE. Všichni party people do pozoru, protože to tady ještě nikdy předtím nebylo, a Ty u toho teď nesmíš chybět!
 Zažiješ s námi legendární jízdu party vlakem, užiješ si kalbu již na palubě a seznámíš se s ostatními!

Cena od 3 450 Kč

3. vlna slev LASTMINUTE

LAST MINUTE

#2 HIDEOUT FESTIVAL
1/2

02.07. – 07.07.2022

Zrće Beach

Buď si jist/á, že HIDEOUT FESTIVAL přivede ta největší jména elektronické hudby na Zrće do světově proslulých plážových klubů: Noa, Papaya, Auquarius, Nomad a Kalypso. Pět míst pod širým nebem, které se nachází podél nádherné chorvatské plážové zátoky. Je to jediné místo, kde se můžeš celý den opalovat a zároveň pařit na jednom z mnoha denních večírků a sledovat hlavní show
až do časných ranních hodin. To vše, plus naše slavné párty na lodi
 a mnohem, mnohem více!

Cena od 3450 Kč

Pouze vlastní dopravou, neváhej nás kontaktovat a nakonfiguruj si balíček podle sebe.

Váš názor je důležitý

Co můžeme na webu zlepšit?