Kalypso.jpg

ZÁJEZD #1    30.06. – 04.07.2022

ZAŽIJ POPRVÉ V HISTORII SOUKROMÝ VLAK
PARTY EXPRESS NA ZRĆE BEACH!
4. DENNÍ PARTY MARATON, ANEB JEDNOU NOHOU V PEKLE 

Všichni party people do pozoru, protože to tady ještě nikdy předtím nebylo, a ty u toho teď nesmíš chybět! Zažiješ s námi legendární jízdu party vlakem, užiješ si kalbu již na palubě a seznámíš se s ostatními! ZRĆE BEACH jistě už znáš, ale představ si, že Tě tam poprvé v historii odvezeme soukromým PARTY VLAKEM, kde alkohol poteče proudem, zahrají Ti nejlepší CZ/SK DJ´s a zatančí krásné gogo tanečnice. Než ale padne půlnoc a rozsvítí se disco koule, těšit se můžeš na Hip hop live show. Bude to jedním slovem LEGENDARY. 

Co s námi zažijete? 

DOPRAVA alias PARTY UŽ VE VLAKU, nechybí pohodlí pro všechny

Zažiješ s námi legendrární kalbu již na palubě vlaku a seznamíš se s ostatními! 

Před vycestováním do Chorvatska je vždy největším strašákem cesta, ale tentokrát Ti uteče tak rychle, že se Ti nebude chtít z vlaku vystoupit. Cestou poznáš nové party people, se kterými zakalíš a na parketu prošoupeš kecky. Můžeš se také zašít ve V.I.P. SALÓNKU a vychutnat si vychlazenou lahev, či něco dobrého na zub. Kdyby na Tebe přeci jen padla únava, můžeš se vyspat v pohodlném lůžku, který bude dostatečně daleko od party vozů, aby Tě nic nerušilo. Ale POZOR, POZOR!, lůžek bude omezený počet, tak nepřemýšlej dlouho, ať to nepropásneš. Víš, co se říká: „kdo zaváhá, ten nebere“. Nicméně buď bez obav, kdybys to přeci jen zaspal/a, k dispozici budou i sedačky. Vlak ale celkově bude limitován na určitý počet osob, takže na nic nečekej a přidej se k nám co nejdříve. Ve vlaku s Tebou zakalí tví party průvodci, drinky Ti namíchají profesionální barmani a barmanky, 
o tvou bezpečnost se postará velký tým SECURITY a o čistotu milé uklízečky. K tomu všemu Tě doprovodí svou hudbou TOP DJ´s a se svým tanečním vystoupením krásné tanečnice gogo. Budou s námi nejen ve vlaku, ale také po celou dobu zájezdu, takže s nimi zakalíš i na Zrće. Těšit se můžeš na dva taneční vozy a vybírat si můžeš ze dvou hudebních žánrů, a to EDM či Techno. Než se ale začne tančit a dupat, připrav se na Hip hop live show s předními československými interprety. 
Wooow, senzační, že? Přejeme si, aby už samotná cesta TI byla takovým zážitkem, na který nebudeš chtít nikdy zapomenout. Přidej se k nám na exkluzivní party zájezd a přepiš s námi historii. PARTY VE VLAKU BUDE CESTOU TAM I CESTOU NAZPĚT. Co si víc přát?! 😊

LINEUP Ti dáme vědět již brzy.

 

CZECHOSLOVAKIA GOES ZRĆE, novorozený festival 

Zakalíš na našem 2. denním Československém festivalu. Představujeme Ti největší EDM a TECHNO mejdan na Zrće!

Centrem dění se stane fenomenální beach klub Kalypso, který je populární nejen díky své unikátní výzdobě, ale také nezapomenutelným pohledem na západ slunce nad mořskou hladinou. Novinkou klubu bude i druhá stage pod názvem Tattva, kde se můžeš těšit na hudební styl house a tech-house. Na hlavním pódium pak v jeden den poslechneš TECHNO a druhý den EDM. Chybět nebudou přední světová jména, která hýbou tanečním světem. Připrav se na velké množství zahraničních umělců a support z české a slovenské scény. Samozřejmostí je i nespoutaná a unikátní atmosféra, která přichází s tímto legendárním party místem. Vibe, který ohromí i ty nejzkušenější party people. Slunce, moře, pláž a ten největší letní mejdan roku 2022, přesně to bude Czechoslovakia goes Zrće.

soukromý vlak PARTY EXTRESS

omezený počet účastníků

různé cenové kategorie

 

Ubytování zn. ideál

Ubytování v apartmánech v Novalji jen pár kroků od moře, restaurací a barů! 

Z vlastní zkušenosti moc dobře víme, jak je důležité, aby si člověk po party řádně odpočinul 
a načerpal energii na další večírek. Dej si na terásce nohy nahoru, vychutnej si v klidu a v soukromí šlofíka, hoď se do parády a buď ready na další jízdu.

Máme na výběr ze 3 možností:

1. Ubytování PREMIUM KRISTAL ve společném apartmánovém domu s bazénem a výhledem na moře. Restaurace, bary a shuttle bus zastávka jsou jen na dosah ruky. Apartmány jsou doslova luxusní a myslíme si, že lepší ubytování v Novalji nenajdeš. Za to dáme ruku do ohně! 

2. Ubytování ROPUŠ ve společném apartmánovém domu, které je přímo v centru města u obchodního domu Plodine. Taktéž nedaleko od moře, restaurací, barů a shuttle zastávky. Ideální místo pro ty, kteří chtějí zůstat co nejblíže ostatním účastníkům zájezdu.

 

3. Ubytování STANDARD v apartmánech v Novalji. Apartmány jsou taktéž plně vybavené. Nechybí kuchyňský kout, klimatizace ani dobrá dostupnost do centra dění.

 

PROGRAM aka nekončící zábava

Nudit se s námi rozhodně nebudeš!

Pro účastníky zájezdu chystáme společný doprovodný program, takže když nebudeš chtít, nikdy nebudeš o samotě! PARTY PRŮVODCI stmelí všechny pařmeny a pařmenky dohromady, seznámíš se tak s ostatními a zakalíme společně. Rozhodně se Ti nestane, že bys neměl/a s kým jít do klubu, nebo k moři. Říkal někdo panáky zdarma? No jasně, ani ty tě neminou. Tak na zdraví a na nejlepší party dovolenou ever!

3272.jpg

PARTY BOAT

ALL INCLUSIVE PARTY BOAT aneb nejlepší zážitek

Skoč si lomeňáka do vody, pij, co hrdlo ráčí a tancuj jako zvíře!

Nedokážeme si představit, co by to bylo za party dovolenou, kdybychom nemohli zažít plavbu na party lodi. PARTY BOAT vnímáme jako jeden z těch nejlepších zážitků na ZRĆE BEACH. Piješ zdarma, posloucháš super muziku, skáčeš do vody a nechceš, aby to skončilo. Nenech si ujít 3 nebo 4 hodinovou party na lodi, neomezenou konzumaci koktejlů, piva, vína, vody a džusu, 2 zastávky na plavání, top DJ´s a vynikající prostorový zvuk. Zakotvení bude přímo v plážovém klubu Noa, kde proběhne afterparty. 
Divoká jízda? Jedině na party boat! Zakryj si drink a užij si pěnové dělo.

boatpartyzrce-1920x850-1.jpg

Cena: 1.200 Kč*

* Případná platba na místě i v eurech nebo kunách 

DJI_0157
press to zoom
1B2A1943
press to zoom
Beachfront kitchen_dining_living (4)
press to zoom
ND3_0044
press to zoom
holka_spi_na_luzku
press to zoom
Beachfront (1)
press to zoom
ND3_1090
press to zoom
1B2A1849
press to zoom
Beachfront_Balcony_Terrace (2)
press to zoom
1/1

VYBER SI V JAKÉM STYLU CHCEŠ CESTOVAT:

Praha - Pardubice - Brno - Bratislava - Ogulin a zpět

Ogulin - Novalja a zpět

cena od 8.690 Kč

Základní balíček: 

 • Cesta vlakem tam a zpět, na výběr z několika možností

 • Welcome drink

 • Transfer do Novalji a zpět 

 • Ubytování v Novalje, na výběr z několika možností

 • Party průvodce

 • Společný program

Balíček s ubytováním a vstupenkou:

 • Cesta vlakem tam a zpět, na výběr z několika možností

 • Welcome drink

 • Transfer do Novalji a zpět 

 • Ubytování v Novalje, na výběr z několika možností

 • Vstupenka na festival APOKALYPSA nebo SUMMER OF LOVE

 • Vstupenka na PARTY BOAT

 • Plážový party batůžek

 • Party průvodce

 • Společný program

cena od 10.590 Kč

Balíček PREMIUM s ubytováním a vstupenkou

 • Cesta vlakem tam a zpět, na výběr z několika možností

 • Welcome drink

 • Transfer do Novalji a zpět 

 • Ubytování v Novalje, na výběr z několika možností

 • Vstupenka na festival APOKALYPSA A SUMMER OF LOVE

 • Vstupenka na PARTY BOAT

 • Plážový party batůžek a kšiltovka

 • Party průvodce

 • Společný program

cena od 11.290 Kč

Rezervace
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v

Děkujeme za odeslání!