O NÁS

Bylo nebylo, potkali se dva blázni, kteří rádi cestují, a chtěli své známé vytáhnout na chorvatskou pláž Zrće (protože to prostě člověk musí zažít). Proč se ale trmácet autem nebo autobusem, když to jde mnohem pohodlněji vlakem? Nakonec z téhle myšlenky vznikl projekt Party Express, a protože jsme kámoši, nechceme si ho nechat jen pro sebe.

Ve spolupráci s vlaky RegioJet tak přinášíme jedinečnou možnost dostat všechny party nadšence z ČR rovnou na nejvyhlášenější party pláž v Evropě. Se vším pohodlím a zábavou od první minuty!

Ve vlaku poznáš nové přátele a rovnou můžeš začít pařit. Anebo se zašij do lůžkového kupé, odpočívej a šetři síly na to, co tě čeká, až dorazíme do cíle. Nebude toho málo!

Ubytování je zajištěné v apartmánech v přilehlém městečku Novalja. Ty stojí kousek od moře, takže hned po probuzení můžeš skočit do vln. Tyhle prázdniny budou prostě nezapomenutelné. 

Obrázek JPEG.jpeg

Ještě nevíš, co je Zrće? Nejvyšší čas to napravit!

Pláž Zrće (slyší i na české jméno Zrče) na chorvatském ostrově Pag se v posledních letech stala největší evropskou party destinací, kam každé léto míří víc než milion návštěvníků. Hudba tu zní po celý den, odpoledne pak vypuknou obrovské večírky, které končí až druhý den ráno. Prostě ten pravý night life.

Přes den samozřejmě můžeš relaxovat u moře, pláž pokrývají drobné oblázky a vstup do vody je pozvolný. Po nekonečně dlouhých a často probdělých nocích je to ideální místo k odpočinku. Jen se nezapomeň dobře namazat (myšleno zvenku) a občas se přetočit na druhou stranu. 

Každopádně s námi moc času na odpočinek nebude! Na každý den chystáme aktivity jako třeba pool party, plavbu na party lodi, plážové hry, grilovačky a další šílenosti, které jsou se Zrće Beach neodmyslitelně spojené. Ležet přece můžeme doma na gauči.

Tak co ty na to, jedeš v tom s námi?

See ya in the PARTY vlak.