Zjisti, co je „Chorvatská Ibiza“, proslulá jako
#zrćebeach.

Poprvé na Zrće

Nikdy jsi na Zrće nebyl a nevíš, co Tě čeká? Postupně všem představíme prázdninovou party lokalitu. Světově známí DJs Ti zahrají své nadupané sety na odpoledních pool party, party boat a večerních festivalech.

Party Express

Nepropásni náš výjimečný 1. zájezd, na který Tě dovezeme soukromým párty vlakem pohodlně a bez starostí. První krok do "pekla" Tě čeká na nástupišti v Praze, v Pardubicích a v Brně. Na Zrće Tě s námi čeká další brutální jízda, na kterou rozhodně nikdy nezapomeneš. Jsme párty nadšenci, co mají rádi zábavu stejně jako Ty

Zrće Beach

Poznej s námi nejatraktivnější ostrov v Chorvatsku proslulý celosvětově známými kluby. Rozlehlá oblázková pláž Zrće s azurovým mořem Tě ohromí svou čistotou a atmosférou. Zážitek z dovolené na Pagu můžeš umocnit taky sportovními aktivitami a výlety.
Nebo ochutnávkou drinků ze zdejších barů za doprovodu hudební tvorby známých DJs a interpretů, kvůli kterým se sem každoročně sjíždějí hlavně mladí party people.

Novalja

Lepší lokalitu u moře na bydlení rozhodně v okolí nenajdeš. Ubytuj se s námi v malebném přístavním městečku Novalja.
Projdeš se po promenádě s výhledem na moře a skočíš si na místní speciality do vyhlášených restaurací.

Festivaly

Odstartuj léto u moře na HIDEOUT 5denním fesťáku ve dvou termínech. Na souši i na lodi, open air, nebo v klubu. Ve dne v noci našlapaná elektro hudba s DJs. Drinky, moře, sluníčko a párty až do ranních hodin... Máš snad lepší plán na letošní prázdniny?
Táhne Tě TECHNO, EDM, TECH HOUSE, RAP? Pak si pořiď jízdenku na československý festival. Na výběr máš dokonce ze dvou!

Prvním je CZ/SK GOES ZRĆE v klubu Kalypso, kde se potkáš se zahraničními i našimi interprety a užiješ si atmosféru v jedinečném klubu s výhledem na moře. Druhým v pořadí je ZRĆE FESTIVAL obsazený primárně česko-slovenskými interprety, jako jsou:
Majk Spirit + Grimaso, Viktor Sheen, Yzomandias, NFIX & CANDICE, EKG, Manene a další.

Party Boat

ALL INCLUSIVE PARTY BOAT, aneb nejlepší zážitek. Skoč si lomeňáka do vody, pij, co hrdlo ráčí a tancuj jako zvíře! Nedokážeme si představit, co by to bylo za párty dovolenou, kdybychom nemohli zažít plavbu na párty lodi. PARTY BOAT vnímáme jako jeden z těch nejlepších zážitků na ZRĆE BEACH.

Termíny pro rok 2022

V 1. termínu plánujeme vyrazit soukromým párty vlakem s přístupem do barů a na cestu Ti zahrajou naši DJs. O zábavu a pití se postaráme! Pro další termíny využijeme dopravu moderními autobusy a s párty průvodci.

SLEVA 20%

#1 CZECHOSLOVAKIA GOES ZRĆE

30.06. – 04.07.2022

Zrće Beach

ZAŽIJ POPRVÉ V HISTORII SOUKROMÝ PARTY VLAK EXPRESS NA ZRĆE BEACH! 4DENNÍ PARTY MARATON, ANEB JEDNOU NOHOU V PEKLE. Všichni party people do pozoru, protože to tady ještě nikdy předtím nebylo, a Ty u toho teď nesmíš chybět!
 Zažiješ s námi legendární jízdu party vlakem, užiješ si kalbu již na palubě a seznámíš se s ostatními!

Cena od 12 599 Kč

Původně od 15 690 Kč
2. vlna slev do 31.5.2022

SLEVA 20%

#2 HIDEOUT FESTIVAL
1/2

02.07. – 07.07.2022

Zrće Beach

Buď si jist/á, že HIDEOUT FESTIVAL přivede ta největší jména elektronické hudby na Zrće do světově proslulých plážových klubů: Noa, Papaya, Auquarius, Nomad a Kalypso. Pět míst pod širým nebem, které se nachází podél nádherné chorvatské plážové zátoky. Je to jediné místo, kde se můžeš celý den opalovat a zároveň pařit na jednom z mnoha denních večírků a sledovat hlavní show
až do časných ranních hodin. To vše, plus naše slavné párty na lodi
 a mnohem, mnohem více!

Cena od 7199 Kč

Původně od 9 150 Kč
2. vlna slev do 31.5.2022

Náš tým

Párty průvodci s Tebou zakalí a naši DJs Ti zahrají.

MEJSI

DJ & Průvodce

DEADLY GROOVE

DJ & Průvodce

KLÁRKA

Průvodce

SAXOFONIS

DJ