PE ACTIVITIES

S námi zažijete nezapomenutelnou dovolenou!  

Na každou aktivitu zajistíme profi průvodce a instuktory.

Sunturist (4).jpg

Private Yacht Tour

Chceš zažít soukromou párty na moři, poznat krásy okolí, skočit si do vody, nechat se táhnout na boardu, lovit ryby a nebo jen zažít neskutečnou rozlučku se svobodou? Právě tato yachta jménem Hope je pro tebe tím pravým řešením. Zařídíme celou plavbu pro tebe a tvé přátele dle tvých představ s hudbou, jídlem i pitím od A do Z! Minimální počet cestujících je 8 a maximální je 12. Délka je 3, 5 nebo 10h. Kontaktuj nás pro více informací.

 

Hike - life in Mars

Celý tento hike začíná na pláži Ručica. Pokračuje se krasovou krajinou zátoky Pag směrem na Stogaj až k neobvykle tvarované skále která láká velké množství horolezců. Dále se vydáme směrem k pláži Beriknica, jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově, okolí této pláže je vytvořeno tisíciletým působením větru „bury“. Stezka pokračuje směrem k zálivu Slana, kde byl ve 2. světové válce zřízen koncentrační tábor. Můžete se také těšit na záliv Seline, který nabízí nádherný výhled na kanál Podvelebit. Na výběr jsou 3 cesty od 9 až do 15 km.

Tourist Board of Town of Rab (1)-.JPG

Bike - Lun/Pag

Cyklistická túra začíná v Novalji a zavede vás do botanické rezervace s různými druhy staletých olivovníků, jedná se o neobyčejné místo na zemi. Malebná cesta je plná krásných výhledů na Kvarnerské souostroví, moře a horu Velebit. Cesta pokračuje do úchvatného místa zvaného Lun, které je charakteristické svojí tzv. uvolněnou atmosférou. Místo s minulostí, která sahá až do biblických dob. Délka trasy je cca 45 km.

Sea kayaking - Pag

Pohádková atmosféra měsíční krajiny zátoky Pag vás potěší ohromujícím kontrastem modré oblohy a moře a bílého kamene. Celé to začíná od Metajny. Jízda na kajaku bude zahájena podél pláže Zaglava, směrem k Ručica, známé pláži, která sloužila jako scenérie pro mnoho filmových, hudebních a módních záběrů. Cesta pokračuje na jihovýchod podél pobřeží směrem na pláž Beriknica, kde je plánována první přestávka na koupání a piknik. Další zastávkou je Malin Beach, odlehlá oblázková pláž, která se nachází v blízkosti pasáže Paška Vrata. Trasa pokračuje podél břehu do jeskyně Gače, jeskyni můžeš prozkoumat a proplout na druhou stranu – to musíš zažít! 

Sunturist (27).JPG

Krka NP + Zadar

Přírodní a krasový úkaz s etno vesnicí se pyšní oceněním: Zlatý květ Evropy, krásná a nedotčená příroda. Celý výlet je procházka po mnoha malých mostech s magickým šumením vodopádů. Vyjížďka začíná v Novalji odkud vás autobus s průvodcem přesune do národního parku Krka. Prohlédnete si park s průvodcem. Vodopády Krka jsou skvělým místem pro procházky, plavbu na lodi a různé stravovací služby. Bude i volný čas na oběd. Při cestě zpět do Novalje a dostatku času je dle dohody možnost zastavit se i ve městě Zadar na 1-2h prohlídku.

Canoe Safari

Jízda po řece Zrmanja s odborným průvodcem. Užijete si krásnou krajinu s fascinujícími vodopády a plavte pod nimi. Výlet začíná v Novalji, odkud vás autobus dopraví do Kaštel Žegarski. První část cesty k ústí řeky Krupy trvá hodinu a půl. Budete moci po celou dobu obdivovat místní přírodu, koupat se a piknikovat u vodopádů Krupa další hodinu a půl. Po tomto relaxu budou následovat další dvě hodiny po řece Zrmanja až do Muškovců. Na kajaku po řece je to celkem tři hodiny s možností přestávek a plavání. Plánovaný návrat do Novalje okolo 18:00.

Packrafting (18).JPG

Packrafting

Užijte si nádhernou scenérii řeky Zrmanja a jejího kaňonu i s přáteli ve smaragdově zelené řece, jedné z nejkrásnějších v Chorvatsku. Po řece Zrmanja trasa vede směrem k ústí řeky Krupy a přilehlým vodopádům kde se můžete občerstvit a zaplavat si. Po této přestávce se pokračujete malebnou krajinou Zrmanje až do Muškovců s další možností plavání. Na konci vaší trasy na vás bude čekat kyvadlová doprava aby vás odvezla zpět do místa zahájení Kaštel Žegarski. Máte se na co těšit!

Quad Safari

Prozkoumejte odlehlá, zajímavá a skrytá místa ostrova, objevujte výjimečné krásy místní přírody a zažijte dobrodružství na čtyřkolkách s možností nádherného výhledu na Kvarnerské ostrovy a Velebitský kanál. Odjezd je z Novalje směrem na Zaglave. Následuje hodinová jízda po makadamu s občasnými zastávkami u výhledů s nádherným panoramatem Kvarnerského souostroví. Po jízdě se počítá s přestávkou na koupání na písečné pláži Caska. 

Sunturist (8).JPG

Diving

Místní bohatá fauna a flóra podmořského světa vás zve, abyste se s přáteli ponořili do křišťálově čistého moře a zažili nezapomenutelné dobrodružství! 

Potápění lze uspořádat v táboře Straško a v táboře Šimuni. Instruktor vysvětlí účastníkům základní pravidla potápění a používání částí potápěčského vybavení. Po nasazení potápěčského obleku vstoupíte do dechberoucího podmořského světa. Potápění začíná od břehu a dosáhnete maximálně 6 metrů do hloubky. Celá aktivita trvá asi hodinu a půl.

JIŽ BRZY

REZERVACE PE ACTIVITIES